Router Mercusys MW305R (MW305R) Biały

Kolor: biały
VDSL: Nie
ADSL/VDSL: Nie
4G/LTE: Nie
3G: Nie
USB: Nie
Szybkość LAN: 10/100 Mb/s
Liczba portów LAN: 4

Więcej informacji »
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: Mercusys
Kategoria: WiFi routery a AP
Kod towaru: 1 486 211
Udział
Ulubiony produkt
Wydrukuj tę stronę Szukaj ceny

Nasza cena z Vat: 63

51 zł bez VAT

Partnumber MW305R
Dalsze parametry
Liczba anten zewnętrznych
Liczba anten zewnętrznych
WiFi routery jsou vybaveny anténou, případně anténami pro vysílání WiFi signálu. Anténa může být integrovaná uvnitř modemu, případně umístěna na modemu zvenku/externě. Obecně platí že externí antény mají lepší šíření signálu než interní. Šíření WiFi signálu je zejména v budovách ovlivněno množstvím zdí, stropů a množstvím překážek, kterými musí signál procházet a je v nich postupně tlumen.
2
Zysk anteny
Zysk anteny
Zysk i kierunkowość anteny połączone ekspresji sprawności przemiany energii anteny. Może to być uznane za równoważne moc promieniowania. To jest zwykle wyrażana w decybelach. Wyższa wartość odpowiada wyższej mocy promieniowania z anten kierunkowych oraz pokrycia wyższego zakres / odległość.
5 dB
Liczba portów LAN
Liczba portów LAN
Ilość gniazd do podłączenia innych urządzeń za pomocą kabla sieciowego RJ-45.
4
Szybkość LAN
Szybkość LAN
Maksymalna szybkość przesyłania danych w sieci LAN za pomocą kabla. Do codziennego użytku w biurze/domu, wystarczy podstawowa prędkości 10/100 Mb/s. Dla bardziej wymagających aplikacji i gier nadaje prędkości 10/100/1000 Mb/s.
10/100 Mb/s
Wi-Fi
Wi-Fi
Parametr ten określa, czy urządzenie jest wyposażone w WiFi. Dzięki technologii WiFi możesz połączyć się z internetem praktycznie w każdym miejscu, w domu, w restauracji lub innych miejscach.|W WiFi wyposażone są dziś praktycznie wszystkie laptopy, a tak.
Tak
Rodzaj WiFi B, G, N
Przepływność danych
Przepływność danych
Przepustowość określa maksymalną szybkość transmisji, jak to możliwe sieć WiFi przesyła dane.
Do normalnego kancelářeské i przybory domowe pełni wystarczające routery z przepustowości do 300 Mb / s dla transmisji wideo w formacie Full HD i więcej, grając w gry online i przesyłania dużych ilości danych wskazane jest, aby wybrać router WiFi z wyższej przepustowości danych.
300 Mb/s
Częstotliwość
Częstotliwość
Sieci WiFi wykorzystują obecnie dwie częstotliwości: 2,4 GHz i 5 GHz. 2,4 GHz najczęściej, a zatem zatłoczonych duża liczba urządzeń, które pracują w nim zespół zaczyna być "wolno". 5 GHz jest mniej zatłoczonych i zapewnia kilkakrotnie wyższa przepustowość i ryhlost. Aby wybrać zakres częstotliwości, w którym pracuje router WiFi jest ważne, że to samo pasmo częstotliwości wiedział jak działa urządzenie, aby być podłączony do sieci WiFi, odpowiednio. Będą z niego korzystać.
2,4 GHz
3G
3G
Telefonia komórkowa trzeciej generacji (3G) – telefoniczna sieć cyfrowa telefonii komórkowej bazująca na rozwiniętych w stosunku do 2.5G standardach i trzeciej generacji rodziny standardów IMT-2000. Dzięki poszerzonej pojemności sieci umożliwia ona wprowa
Nie
4G/LTE Nie
ADSL/VDSL
ADSL/VDSL
WiFi router je možné použít jako modem v ADSL/VDSL datových sítích (připojení přes digitální telefonní linku).
Nie
VDSL Nie
USB
USB
USB (Universal Serial Bus) jest to magistrala szeregowa. Nowoczesny sposób na podłączenie urządzeń peryferyjnych do urządzeń multimedialnych. Służy do podłączania drukarek, myszy, klawiatur, joysticków, kamer, modemów itp., ale także do przesyłania danyc.
Nie
Kolor
Kolor
Wyraża kolor produktu, pokazy kolorów w zależności od produktu kolor przeważający / dominujący.
biały
Wymiary
Szerokość opakowania 8.8 cm
Wysokość opakowania 27.0 cm
Głębokość opakowania 20.0 cm
Waga produktu w opakowaniu 0.5 kg
Okazje Małe AGD Duże AGD Telewizory i RTV Komputery i Konsole Foto i kamery Telefony i akcesoria Narzędzia i Ogród
DOM I WNĘTRZE Sport i Turystyka Akcesoria Perfumy i drogeria Zabawki Dla dzieci ZWIERZAKI
Zamówienia telefoniczne 801 000 415
Koszyk 0 szt. za 0 zł