Aparat cyfrowy Fujifilm Instax mini 11 + Etui + 2 x wkłady. DARK SET Szary

Dostawa gratis
zniżka 17%
  • Vedlejší obrázek 14
  • Vedlejší obrázek 2
  • Vedlejší obrázek 5
  • Vedlejší obrázek 6
  • Vedlejší obrázek 7
  • Vedlejší obrázek 8
  • Vedlejší obrázek 11
  • Vedlejší obrázek 14
  • Vedlejší obrázek 15

Jednodotykowy tryb Selfie.Automatyczna ekspozycja.Indywidualizacja przycisku migawki

Więcej informacji »
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: Fujifilm
Kategoria: Polaroidy
Kod towaru: 1 595 367
Udział
Ulubiony produkt
Wydrukuj tę stronę Szukaj ceny

Nasza cena z Vat: 457

372 zł bez VAT

Informacje ogólne
Rodzaj aparatu fotograficznego
Rodzaj aparatu fotograficznego
Zgodnie z projektem aparaty cyfrowe można podzielić na kompaktowe, kompaktowe z wymiennym obiektywem, lustrzanki jednoobiektywowe (DSLR) i elektroniczne lustrzanki (SLR-podobne).
instant kamera
Menu w języku polskim Nie
Materiał obudowy plastik
Gwint statywu Nie
Sensor
Lczba punktów efektywnych (foto)
Lczba punktów efektywnych (foto)
Jest to liczba pikseli, z których powstaje zdjęcie wynikowe. Wpływa na jakość i rozmiar drukowanego obrazu. Ogólnie rzecz biorąc, im wyższa rozdzielczość, tym lepsza jakość obrazu i większe drukowane zdjęcie.
Nieokreślony Mpx
Maksymalna czułość
Maksymalna czułość
Jest to wyrażenie wrażliwości czujnika na światło. Będziemy używać wyższej czułości, szczególnie podczas fotografowania w złych warunkach oświetleniowych, aby zapobiec szumom i rozmazaniom.
800
Obiektyw
Min, odległość ogniskowa (35mm ekwiwalent))
Min, odległość ogniskowa (35mm ekwiwalent))
Wartość ogniskowania wskazuje, jak daleko za elementem wejściowym jest składany piksel leżący przed soczewką. Im krótsza ostrość, tym bardziej otwarte i mniej szczegółowe ujęcie. Na przykład rozległy krajobraz fotografowany jest przy krótkiej ogniskowej.
60 mm
Stabilizacja elektroniczna
Stabilizacja elektroniczna
Stabilizator elektroniczny wykorzystuje do swoich funkcji różnicę między fizyczną a efektywną liczbą punktów czujnika obrazu. Nie daje wyników jakościowych, jakie jest w stanie zaoferować stabilizator optyczny, ale ma dość prostą konstrukcję i dlatego pojawia się w tańszych urządzeniach.
Nie
Otwór przysłony (f)
Otwór przysłony (f)
Przysłona obiektywu wyraża, ile światła obiektyw jest w stanie wykorzystać podczas fotografowania do renderowania obiektu.
12.7
Najkrótszy czas ekspozycji
Najkrótszy czas ekspozycji
Czas naświetlania – w fotografii jest to czas, w jakim naświetlany jest materiał światłoczuły negatywowy lub pozytywowy w urządzeniach analogowych (np. aparat fotograficzny, powiększalnik), lub światłoczuły element elektroniczny w aparacie cyfrowym. Wyraż.
1/250 s
Wyświetlacz i wizjer
Wyświetlania
Wyświetlania
Ekran aparatu zapewnia przegląd przechwyconego zdjęcia na dużym ekranie. Rozmiar podany jest w calach (jeden cal = 2,5 cm).
Wszystkich ustawień aparatu dokonuje się za pomocą wyświetlacza.
Nie
Ekran dotykowy
Ekran dotykowy
Ekran dotykowy pozwala na obsługę bez użycia dotyku klawiatury oraz myszy.
Nie
Rodzaj wizjera
Rodzaj wizjera
Wizjer wyświetla ten sam obraz, co po naciśnięciu spustu migawki. W przypadku wizjera optycznego obraz z obiektywu przekazywany jest przez system pryzmatów, zwierciadeł i soczewek. Wizjer elektroniczny tworzy następnie mały wyświetlacz, na który obraz jest przesyłany cyfrowo.
optyczny
Wewnętrzna lampa błyskowa Tak
Efekty kolorów
Efekty kolorów
Dzięki trybom kreatywnym możesz nadal edytować zdjęcia w aparacie. Jest to podstawowa i łatwa edycja dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą edytować zdjęć w skomplikowany sposób na komputerze. Są to na przykład tryby „czarno-biały”, „sepia”, „rybie oko” itp.
Nie
Interfejs
Wi-Fi
Wi-Fi
Ten parametr wskazuje, czy produkt obejmuje bezpośrednie połączenie sieciowe przez WiFi. Nie wskazuje, czy WiFI jest akcesorium opcjonalnym. Dzięki technologii WiFi możesz teraz łączyć się z Internetem praktycznie w każdym miejscu, czy to w domu, w restauracji, czy w innych miejscach. Urządzenia Wi-Fi są teraz dostępne praktycznie we wszystkich laptopach i niektórych telefonach komórkowych.
Nie
NFC
NFC
NFC to technologia przesyłania informacji za pomocą dotyku. Służy do szybkiego parowania urządzeń Bluetooth. Następnie wystarczy np. dotknąć telewizora telefonem komórkowym NFC i wyświetlać zdjęcia z telefonu bezpośrednio na ekranie.
Nie
Bluetooth
Bluetooth
Bluetooth – technologia bezprzewodowej komunikacji krótkiego zasięgu pomiędzy różnymi urządzeniami elektronicznymi, takimi jak klawiatura, komputer, laptop, palmtop, telefon komórkowy i wieloma innymi.
Nie
Druk
Rodzaj papieru fotograficznego Instax mini
Rozmiar zdjęcia 8,6 × 5,4 cm
Czas wywołania zdjęcia 90 s
Pamięci
Czytnik kart Nie
Moc
Rodzaj baterii AA
Kolor
Kolor
Kolor
Wyraża kolor produktu, pokazy kolorów w zależności od produktu kolor przeważający / dominujący.
szary
Wymiary
Szerokość produktu 10.7 cm
Wysokość produktu 12.1 cm
Głębokość produktu 6.7 cm
Waga produktu 0.3 kg
Szerokość opakowania 28.0 cm
Wysokość opakowania 19.0 cm
Głębokość opakowania 12.5 cm
Waga produktu w opakowaniu 0.7 kg

Teraz masz jeszcze więcej okazji i sposobów, by dać coś od siebieSzampański, super-społecznościowy, zachwycający – taki jest mały instax mini 11, który uwielbia skupiać wokół siebie przyjaciół i rodzinę.

Zaprojektowany, by płynnie wpisywać się w Twoją codzienność,
ten mały skarb jest niezwykle prosty w obsłudze i każdy może wskoczyć za jego obiektyw.

Wbudowany specjalny obiektyw do selfie ułatwia dzielenie się swoimi zdjęciami.
Natomiast automatyczna kontrola ekspozycji dba, by nie zaginął żaden element tła.Wnoś radość w spotkania z przyjaciółmi i zachowuj na zawsze cenne chwile.

W końcu instax mini 11 daje pełnie możliwości
(i korzysta z filmów mini – które stworzono, by dzielić się zdjęciami).

Tryb SelfieWyciągnij i zrób minę
Robienie selfie (a także zbliżeń) aparatem instax mini 11 jest dziecinnie proste.Wystarczy, że wyciągniesz przednią krawędź obiektywu, a niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pojawi się zgrabny wbudowany obiektyw do selfie zachowujący kolorystykę aparatu.

Następnie trzymając aparat instax mini 11 na wyciągniętym ręku sprawdź swoją minę w lusterku do selfie i pstrykaj *.

*Najlepsza zabawa z przyjaciółmi wokół.

Ważne są szczegółyNasz zespół projektowy przelał całą swoją kreatywność na aparat instax mini 11.Począwszy od przezroczystego „lukru” na obiektywie aż po wklęsłe logo na tylnej ściance, ten filigranowy aparat został drobiazgowo dopracowany w najmniejszym szczególe.

WizjerCelownik rzeczywistego obrazu, 0.37×, z oznaczonym punktem celowaniaObiektyw2 komponenty, 2 elementyDługość ogniskowej – f = 60 mm, 1:12.7Zakres fotografowania – 0.3 m i dalej (dla odległości 0.3 m do 0.5 m korzystaj z trybu selfie)EkspozycjaZaprogramowana elektroniczna migawka – 1/2 to 1/250 sec. Synchronizacja z długimi czasami naświetlania dla warunków słabego oświetleniaCzułość – Lv 5.0 do 14.5 (ISO 800)Kontrola ekspozycji – AutomatycznaLampa błyskowaZawsze uaktywniająca się lampa (automatyczna regulacja zależnie od sceny i oświetlenia), czas ładowania: 6.5 sekundy lub mniej (w przypadku korzystania z nowych baterii)Efektywny zakres błysku: 0.3 do 2.7 mTryby fotografowaniaStandardowy, SelfieSpecyfikacja drukowaniaDetekcja filmu – TakWysuw filmu – AutomatycznySpecyfikacja bateriiDwie baterie alkaliczne AA (LR6), wydajność: około. 10 pakietów filmu instax mini film, z których każdy zapewnia 10 zdjęć

107,6 x 121,2 x 67,3 mm

Okazje Małe AGD Duże AGD Telewizory i RTV Komputery i Konsole Foto i kamery Telefony i akcesoria Narzędzia i Ogród
DOM I WNĘTRZE Sport i Turystyka Akcesoria Perfumy i drogeria Zabawki Dla dzieci ZWIERZAKI
Zamówienia telefoniczne 801 000 415
Koszyk 0 szt. za 0 zł