Telewizor Philips 55PUS8057

Nowość
zniżka 20%
 • Vedlejší obrázek 77
 • Vedlejší obrázek 2
 • Vedlejší obrázek 3
 • Vedlejší obrázek 4
 • Vedlejší obrázek 5
 • Vedlejší obrázek 6
 • Vedlejší obrázek 7
 • Vedlejší obrázek 8
 • Vedlejší obrázek 9
 • Vedlejší obrázek 10
 • Vedlejší obrázek 11
 • Vedlejší obrázek 12
 • Vedlejší obrázek 13

Nowość: Tak
Marki: Philips
Sterowanie głosem: Tak
Inteligentny pilot sterowania: Nie
HbbTV: Tak
PVR (nagrywanie na USB/HDD): Nie
Gra TV: nie jest optymalny
Aplikacje internetowe: Voyo

Więcej informacji »
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: Philips
Kategoria: Telewizory
Kod towaru: 1 707 001
Udział
Ulubiony produkt
Wydrukuj tę stronę Szukaj ceny

Nasza cena z Vat: 2 555

2 077 zł bez VAT

Sprawdź dostępność

Ekran
Technologia wyświetlania
Technologia wyświetlania
* LCD - ciekłokrystaliczny ( Liquid Crystal Display.) to wyświetlacz, w którym obraz powstaje poprzez zmianę polaryzacji światła dzieki modyfikacji położenia cząsteczek ciekłego kryształu.
* LED - podświetlenie diodami LED - główną zaletą jest mniejsze zużycie prądu, idealna czerń oraz smuklejsze wymiary matrycy.
* OLED - technologia jutra, nie wymagają podświetlenia dzięki czemu mogą być niezwykle cienkie. Piksele w panelach OLED odświeżają się szybciej, a kontrast jest o wiele lepszy.
LED
Rozmiar ekranu
Rozmiar ekranu
Parametrem określającym wielkość ekranu jest przekątna.
Wymiar ten mierzymy między przeciwległymi rogami użytecznej części ekranu - jest wyrażony w calach (1" = 2,54 cm)
139 cm (55")
Rozdzielczość
Rozdzielczość
Rozdzielczość wyświetlania telewizorów to liczba pikseli, które można wyświetlić na ekranie (liczba kolumn x liczba wierszy). Ogólnie, im większa liczba, tym lepsza jakość obrazu. HD (HD Ready) (1366 x 768) - niższa rozdzielczość obrazu (zalecamy zakup telewizora o maksymalnej przekątnej 32 "), Full HD (1920 x 1080) - wyższa jakość obrazu, pełna rozdzielczość, jakość obrazu będzie odzwierciedlona, ​​gdy oglądanie programów cyfrowych w jakości HD z satelity, lub oglądanie filmów na płytach Blu-ray i DVD (zalecamy zakup telewizora o maksymalnej przekątnej 49 "), Ultra HD (4K) (3840 × 2160) - ultra wysoka rozdzielczość, wyświetlacze 4 razy więcej pikseli niż telewizor Full HD, większa wyrazistość i szczegółowość obrazu.
4K Ultra HD
Technologia przetwarzania pikseli
Technologia przetwarzania pikseli
LED
Częstotliwość panelu wyświetlacza
Częstotliwość panelu wyświetlacza
Częstotliwość odświeżania odnosi się do tego, jak często aktualizowane są obrazy wyświetlane na ekranie.
50/60 Hz
HDR
HDR
High Dynamic Range – wysoki poziom kontrastu pomiędzy jasnymi a ciemnymi elementami ekranu. Jasność jest porównywalna z tym, co widzi ludzkie oko.
HDR, HDR10+, HLG, HDR10, HDR Dolby Vision
Typ podświetlenia
Typ podświetlenia
Typ podświetlenia określa sposób wyświetlania poszczególnych pikseli obrazu. Telewizory z bezpośrednim podświetleniem LED mają siatkę diod LED pod całym wyświetlaczem, a jasność jest taka sama na ekranie. W przypadku diod LED Edge, diody LED świecą od krawędzi wyświetlacza do centrum, a następnie odbijają się w stronę widza, więc jednolitość podświetlenia jest gorsza. Telewizory OLED nie potrzebują żadnego podświetlenia, każde oświetlenie punktowe ma swoje własne.
Direct LED
Lokalna kontrola jasności (Micro Dimming)
Lokalna kontrola jasności (Micro Dimming)
Lokalne podświetlenie Mikro przyciemnianie pozwala dostosować intensywność podświetlenia nie tylko dla całego wyświetlacza, ale także dla jego części. Zwiększa to dynamiczny współczynnik kontrastu, a tym samym liczbę odcieni kolorów.
Nie
Obraz w obrazie (PIP)
Obraz w obrazie (PIP)
Jest to funkcja, która pozwala wstawić mały obraz podglądu w rogu głównego obrazu, pochodzący ze źródła innego niż aktualnie oglądany obraz główny.
Nie
Technologia TV
Ambilight
Ambilight
Zaangażuj się w wyjątkowe telewizory Philips z technologią Ambilight. Telewizory te emitują kolorową poświatę na całym obwodzie, która jest rzucana na otaczające ściany. Dzięki temu ekran wydaje się większy, a wrażenia podczas oglądania są znacznie intensywniejsze.
Tak
Ambilight
Ambilight
Zaangażuj się w wyjątkowe telewizory Philips z technologią Ambilight. Telewizory te emitują kolorową poświatę na całym obwodzie, która jest rzucana na otaczające ściany. Dzięki temu ekran wydaje się większy, a wrażenia podczas oglądania są znacznie intensywniejsze.
3-stronny
Smart TV
Smart TV
SMART TV - pozwala na przeglądanie stron internetowych, serwisów społecznościowych, na ekranie telewizora.
Tak
HbbTV
HbbTV
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) - zatwierdzony przez ETSI standard telewizji hybrydowej, łączący tradycyjną emisję sygnałów telewizyjnych z multimedialnymi treściami dostarczanymi za pomocą szerokopasmowego łącza do internetu.
Tak
Typ wyświetlacza
Typ wyświetlacza
Panele IPS (In-Plane Switching)
• można oglądać pod ekstremalnymi kątami z dokładnym odwzorowaniem kolorów
• są znane ze stosunkowo dobrego odwzorowania czerni, ale nie osiągają doskonałych współczynników kontrastu występujących na panelach VA

Panele VA (wyrównanie w pionie)
• mają znacznie lepszy kontrast niż panele IPS i TN, a także wierne odwzorowanie kolorów, w tym czerni
• mają gorsze kąty widzenia niż panele IPS

Panele OLED
• nie wymaga podświetlenia, materiał organiczny sam emituje światło. Osiąga również ekstremalny kontrast i absolutną czerń – materiał nie może emitować światła.
• szerokie kąty widzenia, wyraźny kolorowy wyświetlacz, niskie zużycie energii, szybka reakcja
nie podano
TV tuner
TV tuner
Tuner - urządzenie, które ze złożonego sygnału wejściowego wybiera ten jeden, na podstawie którego konstruowany jest obraz lub dźwięk w telewizorze lub radio. Często poprzez tuner rozumie się kartę telewizyjną albo inne urządzenie, które potrafi przekszta.
DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 (H.265), DVB-T2, DVB-T
Twin Tuner
Twin Tuner
Podwójny tuner odnosi się do zdolności telewizora do pracy z sygnałem z dwóch tunerów jednocześnie - jednego kanału do oglądania, a drugiego do nagrywania. Dlatego nie przegapisz ani serialu, ani jednocześnie transmisji sportowej.
Nie
System operacyjny TV
System operacyjny TV
Android TV
Wi-fi
Wi-fi
Wi-fi - Dostęp do Internetu na ekranie telewizora.
Zintegrowany
Przeglądarka Internetowa
Przeglądarka Internetowa
Przeglądarka internetowa pozwala na surfowanie po sieci na ekranie telewizora, tak jak na komputerze.|| Trzeba być jednak uważnym przy wyborze telewizora, ponieważ każdy producent proponuje inne rozwiązania, na przykład można trafić na telewizory,
Tak
Aplikacje internetowe
Aplikacje internetowe
Aplikacja internetowa działa w środowisku przeglądarki internetowej. Nie wymaga instalacji i rozpocznie się po załadowaniu strony internetowej. Typowe aplikacje to odtwarzacz wideo YouTube lub edytor tekstu Dokumentów Google.
Telly, Sledovani.tv, Prime Video, ipla, Apps Store, Google Play, Skylink Live TV, EUROSPORT Player, Youtube, FilmBox, Lepší.TV, Disney Plus, Kuki, Voyo, Spotify, Netflix, Facebook, Red Bull, HBO Max, O2 TV, Rakuten TV, Twitch, Kodi, VLC, Apple TV
DLNA
DLNA
DLNA służy do udostępniania multimediów w sieci domowej. Umożliwia to odtwarzanie filmu zapisanego na komputerze w telewizorze bez kopiowania.
Nie
Timeshift
Timeshift
Umożliwia oglądanie programu TV z opóźnieniem.
Nie
PVR (nagrywanie na USB/HDD)
PVR (nagrywanie na USB/HDD)
Telewizory PVR umożliwiają nagrywanie audycji na podłączony dysk flash lub zewnętrzny dysk twardy, dzięki czemu można oglądać później. Nie będzie można jednak oglądać nagrania poza telewizorem.
Nie
Odtwarzanie multimediów z USB/ HDD
Odtwarzanie multimediów z USB/ HDD
Jeśli włożysz pamięć flash z nagranymi zdjęciami, filmami lub muzyką do telewizora, telewizor będzie mógł je odtwarzać.
Tak
Fast scan - automatyczne dostrajanie Skylink
Fast scan - automatyczne dostrajanie Skylink
FastScan to funkcja, która upraszcza dostrajanie menu programu Skylink. Automatycznie wyszukuje wszystkie kanały i aktualizuje ich listę.
Tak
Wbudowany odtwarzacz DVD
Wbudowany odtwarzacz DVD
Nie
Sterowanie głosem
Sterowanie głosem
Tak
Inteligentny pilot sterowania
Inteligentny pilot sterowania
Inteligentny pilot - najłatwiejszy sposób sterowania telewizorem - po prostu kliknij i uruchom. Wykonując najprostsze ruchy ręką, możesz przesuwać karty, przeciągać ikony oraz korzystać z aplikacji internetowych.
Nie
Tryb SMART
Tryb SMART
Funkcja SMART = komunikacja przez smartfon lub tablet
Tak
Połączenie bezprzewodowe
Połączenie bezprzewodowe
Urządzenie posiada co najmniej jedno połączenie, np. AirPlay; Bluetooth; Łatwe tworzenie kopii lustrzanych; Chromecasta; NFC; Wi-Fi; Odbicie lustrzane obrazu itp.
Wi-Fi, Chromecast, Bluetooth
Gra TV
Gra TV
Naszym zdaniem telewizja jest optymalna dla:


PlayStation 5; dla serii Xbox
Częstotliwość panelu: 100 Hz i większa / HDMI 2.1 / ALLM / VRR / Rozdzielczość wyświetlacza: 4K lub 8K Ultra HD / Przekątna ekranu: 100 cm i większa


PlayStation 4; dla Xbox One
HDR / Tryb gier / Rozdzielczość wyświetlacza: 4K Ultra HD lub 8K Ultra HD
nie jest optymalny
ALLM
ALLM
Akronim ALLM (tryb automatycznego niskiego opóźnienia) odnosi się do automatycznego trybu niskiego opóźnienia, który poprawia wrażenia z gry. Na przykład wykrywa twoją konsolę i kiedy grasz w grę, prosi telewizor o włączenie ustawień niskiego opóźnienia, aby zawartość gry była wyświetlana z minimalnym opóźnieniem. Po zakończeniu urządzenie powróci do poprzedniego trybu. Technologia ALLM kojarzona jest głównie z nową generacją konsol PlayStation 5 oraz Xbox Series, ale można ją spotkać również na komputerach, konsolach do gier czy nawet telewizorach.
Tak
VRR
VRR
Zmienna częstotliwość odświeżania, w skrócie VRR, pozwala telewizorowi synchronizować częstotliwość odświeżania w czasie rzeczywistym, aby dopasować ją do źródła, takiego jak komputer PC lub konsola do gier. Rezultatem jest płynniejszy, pozbawiony szarpnięć ruch z mniejszym opóźnieniem wejściowym. Technologia ta kojarzona jest głównie z wejściem HDMI 2.1 oraz częstotliwością odświeżania telewizora 100/120 Hz.
Tak
Tryb gry
Tryb gry
Jest to tryb pracy telewizora, w którym w dużym uproszczeniu wszystkie inteligentne funkcje są wyłączone. To zwalnia pamięć RAM i wykorzystuje moc procesora do minimalnego opóźnienia wejścia na ekran. Dzięki temu gracz może czerpać maksymalną przyjemność z gry i błyskawicznie reagować na rozwój wydarzeń w grze.
Tak
Dźwięk
Dźwięk
Dźwięk
Filmy najlepiej oglądać z kinowym dźwiękiem przestrzennym. Poziom jakości podaje liczba po oznaczeniu technologii Dolby Digital, gdzie liczba przed kropką wskazuje liczbę obsługiwanych głośników klasycznych, a liczba po niej oznacza liczbę głośników basowych, tzw. subwooferów. Dolby Digital Plus to ulepszona wersja poprzednich specyfikacji z wyższą przepływnością, a tym samym jakością dźwięku. Dolby Atmos to również termin określający technologię dźwięku przestrzennego, ale w tym przypadku kanały audio są automatycznie dzielone przez odtwarzacz zgodnie z konfiguracją podłączonych głośników.
Dolby Digital, stereo, Dolby Audio, DTS HD, Dolby Atmos, surround, DTS
Wydajność muzyczna
Wydajność muzyczna
Przez moc muzyczną rozumiemy maksymalną moc, jaką wzmacniacz (lub dane urządzenie) jest w stanie dostarczyć w 1 sekundę po podłączeniu sygnału 1KHz.
20 W
Doskonały dźwięk
Doskonały dźwięk
Urządzenie posiada wysokiej jakości nagłośnienie, np. ONKYO, JBL, Mark Levinson, Bowers & Wilkins, Harman/Kardon, Technics itp.
Nie
Wejścia
Komponent
Komponent
Wskazuje na obecność złączy (wejściowych lub wyjściowych), które można wykorzystać do wykonania połączenia komponentowego do transmisji sygnału wideo. Wejście komponentowe (połączenie). Najlepsza forma kablowej transmisji informacji o obrazie, gdzie poszczególne elementy obrazu to RGB ( Red = czerwony, Green = zielony, Blue = niebieski), czasami także YUV, każdy przesyłany własnym kablem, więc są trzy, jeden dla czerwonej, a dwa kolejne dla zielonego i niebieskiego elementu obrazu.
Nie
HDMI 2.0
HDMI 2.0
HDMI 2.0 to ulepszona wersja HDMI 1.4, która umożliwia cyfrową transmisję obrazów 4K z częstotliwością odświeżania 60 Hz. Zachowano obsługę HDMI ARC, 3D i Ethernet.
4
HDMI ARC
HDMI ARC
Klasyczne złącze HDMI przesyła dźwięk i obraz za pomocą jednego kabla. HDMI ARC pozwala na dotarcie obrazu do telewizora, ale dźwięk kierowany jest do kina domowego, które ma lepszy dźwięk niż głośniki telewizora.
Tak
Liczba USB
Liczba USB

Označuje počet USB konektorů u daného produktu, jež slouží k přenosu dat, nabíjení či připojení externích zařízení.

2
USB 2.0
USB 2.0
USB 2.0 to interfejs do podłączania takich urządzeń jak pendrive, zewnętrzne dyski twarde, czytniki kart pamięci czy inteligentna elektronika. Wersja 2.0 umożliwia transfer danych z szybkością do 60 MB / s.
2
CI interfejs
CI interfejs
CI (Common Interface) to gniazdo do wkładania modułu CI + karty dekodera, potrzebnej do transmisji kablowej lub satelitarnej.
Tak
LAN (Ethernet)
LAN (Ethernet)
Złącze, które sprawia, że urządzenia multimedialne podłączone są do internetu.
Tak
Scart
Scart
SCART to 21-stykowe złącze do podłączania urządzeń audio/wideo (video i telewizory), używane głównie w Europie. Największą popularność osiągnął w latach 90., a wraz z przejściem na technologię HDTV jest porzucany. Kabel SCART jest ekranowany (biegun 21) i umożliwia transmisję wielu rodzajów sygnałów RGB, S-Video i Composite Video. HDMI stało się następcą tego interfejsu.
Nie
Wejście PC (VGA)
Wejście PC (VGA)
Opisuje wejścia (tj. złącza), których można użyć do podłączenia odbiornika satelitarnego do komputera.
Nie
Wyjścia
Wyjście słuchawkowe
Wyjście słuchawkowe
Wyjście słuchawkowe jest przydatne, gdy chcesz oglądać telewizję, ale dźwięk zakłócałby twoje otoczenie. Po prostu podłącz słuchawki i tylko Ty usłyszysz dźwięk.
Nie
Wyjście optyczne
Wyjście optyczne
Cyfrowe wyjście optyczne służy do przesyłania wysokiej jakości dźwięku, na przykład do kina domowego lub soundbara.
Tak
Informacje operacyjne
Klasa energetyczna 2021
Klasa energetyczna 2021
Klasyfikacja produktu do klasy energetycznej służy do szybkiego uzyskania informacji o właściwościach energetycznych produktu. Oznaczony jest literami A - G, gdzie A oznacza najniższe zużycie energii przez urządzenie. Informacje są również wyświetlane graficznie na etykiecie energetycznej urządzenia.
G
Średnia moc
Średnia moc
Zużycie w trybie normalnym przedstawia zużycie energii zmierzone, gdy ekran jest włączony i oglądasz np. program telewizyjny. Zużycie podane jest w kWh na 1000 godzin.
77 kWh/1000 godz
Pobór mocy w trybie gotowości
Pobór mocy w trybie gotowości
Pobór mocy w trybie gotowości to zużycie energii przez telewizor w trybie gotowości, w którym ekran jest wyłączony, ale urządzenie jest nadal włączone, aby reagować na polecenia pilota.
0.3 W
Zasilanie samochodowe (12V)
Zasilanie samochodowe (12V)
Możliwość zasilania urządzenia z akumulatora lub samochodu.
Nie
Zalecana odległość śledzenia
Zalecana odległość śledzenia
Zalecana odległość widza od telewizora, w zależności od jego wielkości i rozdzielczości, w której będziesz mógł maksymalnie cieszyć się oglądaniem.
1,1 m
Funkcja Smart Home
Amazon Alexa
Amazon Alexa
Alexa to wirtualny asystent firmy Amazon. Możesz łatwo sterować nim głosowo, wystarczy mieć inteligentny głośnik Amazon Echo lub specjalną aplikację. Alexa reaguje na polecenia głosowe - na przykład wyszukuje informacje w Internecie, zapewnia typowe codzienne zadania, takie jak ustawianie alarmu lub umówienie spotkania, a także może sterować urządzeniami w inteligentnym domu. Z jego pomocą możesz włączyć odkurzacz lub włączyć światła.
Nie
Apple HomeKit
Apple HomeKit
Apple HomeKit to otwarty protokół firmy Apple. Na urządzeniach z systemem iOS jest reprezentowany przez aplikację Home. Jego zadaniem jest ujednolicenie wszystkich akcesoriów inteligentnego domu w jedną przejrzystą aplikację i tym samym ułatwienie użytkownikowi sterowania domem.
Nie
Google Home
Google Home
Google Home to sterowany głosem system asystenta osobistego w postaci inteligentnych głośników, odpowiedni do zastosowań domowych i biznesowych. Oprócz inteligentnego głośnika możesz spotkać asystenta także w telefonach komórkowych / aplikacjach.
Tak
Własny system
Własny system
Sam system jest otwartym protokołem (aplikacją) opracowanym bezpośrednio przez producenta produktu do komunikacji bezprzewodowej w systemach automatyki domowej. Aplikacja jest pobierana z rynku aplikacji mobilnych (App Store / Android Market) przeważnie bezpłatnie lub ze strony producenta. Aplikacja zapewnia wszystkie niezbędne funkcje do sterowania oświetleniem, roletami i urządzeniami, ustawiania temperatur i czasów ogrzewania, w tym zdalny nadzór domu lub mieszkania.
Nie
Informacje ogólne
Rok modelowy
Rok modelowy
Rok wprowadzenia modelu
2022
Kolor TV
Kolor TV
Kolor telewizora to kolor ramk, ewentualnie tylnej części telewizora, w którym znajduje się ekran.
srebrny
Kolor tylnej części telewizora czarny
Kolor szafki pod telewizor srebro
Sztuczna inteligencja
Sztuczna inteligencja
Odnosi się do urządzenia, które w jakiś sposób komunikuje się z asystentem głosowym (np. Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Home lub własny system marki).
Tak
Tryb hotelowy
Tryb hotelowy
Pozwala na ograniczenie niektórych funkcji tak, że użytkownik może obsługiwać urządzenie, ale nie może zmienić podstawowych ustawień.
Nie
Tryb rodzicielski
Tryb rodzicielski
Tryb TV, który ogranicza dostęp do niektórych funkcji i kanałów objętych ograniczeniami wiekowymi. Ich monitorowanie uwarunkowane jest wpisaniem hasła.
Tak
Teletext
Teletext
Pozycja ta odnosi się do możliwości przełączania przez telewizor wyświetlania danej stacji z trybu obrazu na odbiór telegazety (jeśli stacja to oferuje). Teletekst oznacza kanał komunikacyjny, który dostarcza informacji w formie tekstowej i na różne tematy (wiadomości, sport, pogoda, tematy rozrywkowe). W dzisiejszych czasach, przy powszechnym korzystaniu z Internetu, użyteczność jest stosunkowo wątpliwa (na przykład z powodu braku obrazów).
Tak
Kraj pochodzenia
Kraj pochodzenia
Kraj, w którym wyprodukowano urządzenie
PL
Podstawa
Podstawa
Typ stojaka urządzenia
Boczne nogi
Szerokość stojaka / rozstaw nóg
Szerokość stojaka / rozstaw nóg
Telewizor ma centralną podstawę lub boczne nóżki, które można regulować w wielu pozycjach, na przykład w celu umieszczenia listwy dźwiękowej przed telewizorem. W ofercie posiadamy również telewizory bez podstawki, które w zestawie są już wyposażone w uchwyt ścienny.
73,2 cm
Standard montażu VESA
Standard montażu VESA
Możliwość montażu monitora lub telewizora na ścianie. W zestawie istnieje możliwość wybrania idealnego uchwytu.
200x300 mm
Waga bez podstawy
Waga bez podstawy
Wskazuje wagę samego telewizora, bez podstawy (nóg). Jest to istotne w przypadku telewizorów przeznaczonych do montażu na ścianie.
14.2 kg
Wysokość bez podstawy 71 cm
Szerokość bez podstawy
Szerokość bez podstawy
Szerokość samego telewizora, bez podstawy (nóżek).
123.1 cm
Głębokość bez podstawy
Głębokość bez podstawy
Wymiar ten określa głębokość samego telewizora, bez podstawy (nóżek). Jest to ważne przy instalacji telewizora na ścianie.
8.2 cm
Wymiary
Szerokość produktu 123.1 cm
Wysokość produktu 73.7 cm
Głębokość produktu 25.6 cm
Waga produktu 14.4 kg
Szerokość opakowania 136.0 cm
Wysokość opakowania 84.0 cm
Głębokość opakowania 16.0 cm
Waga produktu w opakowaniu 17.8 kg
Okazje Małe AGD Duże AGD Telewizory i RTV Komputery i Konsole Foto i kamery Telefony i akcesoria Narzędzia i Ogród
DOM I WNĘTRZE Sport i Turystyka Akcesoria Perfumy i drogeria Zabawki Dla dzieci ZWIERZAKI
Zamówienia telefoniczne 801 000 415
Koszyk 0 szt. za 0 zł