Szczoteczka do zębów Philips Sonicare HealthyWhite HX6762/35 1+1 Zielony/Różowy

Dostawa gratis
zniżka 25%
 • Vedlejší obrázek
 • Vedlejší obrázek 1
 • Vedlejší obrázek 2
 • Vedlejší obrázek 3
 • Vedlejší obrázek 4
 • Vedlejší obrázek 5
 • Vedlejší obrázek 6
 • Vedlejší obrázek 7
 • Vedlejší obrázek 8
 • Vedlejší obrázek 9
 • Vedlejší obrázek 10
 • Vedlejší obrázek 11
 • Vedlejší obrázek 12
 • Vedlejší obrázek 13
 • Vedlejší obrázek 14

Najlepsza szczoteczka zapewniająca bielsze zęby.

Więcej informacji »
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: Philips
Kategoria: Elektryczne
Kod towaru: 1 498 622
Udział
Ulubiony produkt
Wydrukuj tę stronę Szukaj ceny

Nasza cena z Vat: 419

341 zł bez VAT

Jasny biały uśmiech z Philips Sonicare HealthyWhite

Pierwszą rzeczą, którą zauważamy, jest uśmiech. Czy wiesz, jak prawidłowo się nim zająć? Teraz masz wyjątkową możliwość zakupu zestawu dwóch szczoteczek do zębów Philips Sonicare HealthyWhite HX6762 / 35 w delikatnym różowym i zielonym kolorze, który pozwala uzyskać naturalną biel zębów w ciągu 2 tygodni od regularnego użytkowania.

Świetne dopracowanie, atrakcyjny wygląd

Ergonomiczny kształt uchwytu zapewnia wygodę podczas czyszczenia. Wewnątrz znajduje się ładowalna bateria litowo-jonowa, która wystarcza na 3 tygodnie pracy. Wskaźnik stanu akumulatora ostrzega przed koniecznością ładowania. Głowica szczotki DiamondClean jest specjalnie nachylona, aby ułatwić dostęp i czyszczenie tylnej części zębów. Plamy z kawy, herbaty, czerwonego wina, papierosów i tytoniu zostaną wyeliminowane w ciągu 1 tygodnia. Dodatkowo zakochasz się w świeżym, zielonym i różowym kolorze.

Naszpikowana niesamowitymi funkcjami

Jeśli trzymasz szczotkę elektryczną Philips Sonicare po raz pierwszy, możesz skorzystać z łatwego do uruchomienia programu, w którym możesz nieznacznie zwiększyć intensywność czyszczenia przez pierwsze 14 dni. Szczotka oferuje następnie dwa tryby czyszczenia - Codzienne czyszczenie i Czyszczenie / Biel 2 minuty czyszczenia + 30 sekund Białe, które koncentrują się na widocznych przednich zębach. Dzięki zegarkowi Smartimer będziesz myć zęby przez zalecany czas 2 minut, a dodatkowo Quadpacer będzie powiadamiał Cię o zmianie ustawienia w jamie ustnej co 30 sekund. Nie będziesz długo czekać na doskonałe rezultaty!.

Co jest w pudełku?

W zestawie Philips Sonicare HealthyWhite HX6762 / 35 znajdują się 2 szczotki, 2 pędzelki DiamondClean i ładowarka do ładowania. W zależności od potrzeb można kupić różne głowice szczotek zastępczych (nawet dla dzieci) lub AirFloss Ultra.

Dalsze parametry
Typ sonic
Uderzeń na minutę 31000
Uchwyt Ścienny Nie
Irygator Nie
Rodzaj zasilania akumulatorowe (Li-On)
Timer Tak
SMART
SMART
Funkce SMART = komunikace přes chytrý telefon nebo tablet
Nie
Etui podróżne Nie
Wymiary
Szerokość produktu 19.0 cm
Wysokość produktu 18.8 cm
Głębokość produktu 7.5 cm
Waga produktu 0.4 kg
Szerokość opakowania 24.7 cm
Wysokość opakowania 10.5 cm
Głębokość opakowania 24.0 cm
Waga produktu w opakowaniu 0.8 kg

Philips Sonicare HealthyWhite HX6762/35 Szczoteczka soniczna 1+1

Naturalnie bielsze zęby dzięki opatentowanej technologii sonicznej
Dowiedziono, że dynamiczny sposób czyszczenia, jaki zapewnia ta szczoteczka, a także bezpośredni kontakt z większą powierzchnią każdego zęba usuwa codzienne przebarwienia, aby zęby były naturalnie bielsze.

Bielsze, zdrowsze zęby Najlepsza szczoteczka zapewniająca bielsze zęby

 • 2 programy
 • 2 główki szczoteczki
 • 2 szczoteczki
Potwierdzone klinicznie bezpieczeństwo i delikatność Szczoteczek Philips Sonicare można bezpiecznie używać na aparatach ortodontycznych (główki szczoteczki szybciej się wtedy zużywają), wypełnieniach, koronach i lakierze oraz przy odsłoniętych szyjkach zębowych.

Zapewnia ponad 2 razy lepszy efekt wybielenia zębów niż szczoteczka manualna Szczoteczka Philips Sonicare zapewnia ponad 2 razy lepszy efekt wybielenia zębów już po pierwszym tygodniu stosowania niż szczoteczka manualna. Usuwa do 100% więcej przebarwień, dzięki czemu zęby są bielsze już po tygodniu stosowania.

Program White - wybielenie 2 minuty programu Clean oraz dodatkowe 30 sekund programu White, który jest przeznaczony do głębokiego czyszczenia i wybielania. To pozwala usunąć codzienne przebarwienia z kawy, herbaty, tytoniu i czerwonego wina. Twoje zęby staną się bielsze o 2 odcienie w ciągu zaledwie 2 tygodni*.

Główka DiamondClean zapewnia najwyższą skuteczność procesu wybielania szczoteczek Sonicare DiamondClean, najlepsza wybielająca główka szczoteczki Philips Sonicare, ma włosie w kształcie diamentu, które skutecznie, a jednocześnie delikatnie usuwa przebarwienia i płytkę nazębną. To pozwala usunąć zabrudzenia z kawy, herbaty, czerwonego wina i tytoniu w ciągu zaledwie 1 tygodnia.

2-minutowy zegar motywuje do szczotkowania zębów przez zalecany czas Wbudowany w szczoteczkę soniczną Philips Sonicare 2-minutowy automatyczny zegar ułatwia przestrzeganie zalecanego przez lekarzy czasu szczotkowania zębów.

Zegar okresowy Quadpacer zachęca do dokładnego mycia każdej części jamy ustnej Zegar odmierzający 30-sekundowe okresy informuje o tym, że zakończono mycie jednej części jamy ustnej i sygnalizuje konieczność rozpoczęcia mycia następnej, dzięki czemu cała jama ustna jest dokładniej wyczyszczona

Dynamiczny sposób czyszczenia Sonicare kieruje płyn między zęby Wyjątkowy, dynamiczny sposób czyszczenia szczoteczki sonicznej Philips Sonicare pozwala delikatnie i skutecznie dotrzeć głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł.

Dokumentacja tego produktu

Okazje Małe AGD Duże AGD Telewizory i RTV Komputery i Konsole Foto i kamery Telefony i akcesoria Narzędzia i Ogród
DOM I WNĘTRZE Sport i Turystyka Akcesoria Perfumy i drogeria Zabawki Dla dzieci ZWIERZAKI
Zamówienia telefoniczne 801 000 415
Koszyk 0 szt. za 0 zł