Projektor Acer Predator Z650 (MR.JMS11.001) Czarny/Czerwony

Predator Z650

Epickie bitwy stały się standardem. Pora na doświadczenia w monumentalnej skali. Gamingowy projektor Predator Z650 dostarczy Ci emocji, o jakich dotąd mogłeś tylko marzyć. Obrazy w jakości Full HD oraz przekątna do 300” przeniosą Cię w samo serce bitwy, a Ty poczujesz się jak admirał stojący na czele armady. Wirtualny świat nigdy nie był tak prawdziwy.

Niestandardowy ekran powitalny

Predator Z650 przywita Cię screenem z ulubionej gry podczas każdego uruchomienia. W środku krwawego starcia wykonaj zrzut ekranu i zapisz go jako niestandardowy ekran powitalny. Ta krótka scena przypomni Ci...

Więcej informacji »
Gwarancja: 36 miesięcy
Producent: Acer
Kategoria: Projektory
Kod towaru: 1 452 320
Udział
Ulubiony produkt
Wydrukuj tę stronę Szukaj ceny

Sprawdź dostępność

Partnumber MR.JMS11.001
Projektor
Technologia projekcji [ wybór] DLP
Rozdzielczość Full HD (1920x1080)
Maksymalna rozdzielczość Full HD (1920x1080)
Kontrast
Kontrast
Statyczny współczynnik pomiaru kontrastu w danej chwili.|Jest zawsze niższy niż współczynnik pomiaru dynamicznego, ale może być osiągnięty w jednej chwili.
20000 :1
Format obrazu
Format obrazu
16:9 panoramiczny|16:10 panoramiczny|4:3 standardowy format, jednak dziś rzadko używany.
16:9
Poziom głośności
Poziom głośności
Poziom hałasu mierzy się w decybelach (dB). Decybele są mierzone logarytmicznie. Więc - jeśli dźwięk potęguje po dziesięciu decybeli, każdy poziom jest dziesięć razy silniejszy od poprzedniego.

Przykłady poziomów hałasu w porównaniu z normalnym życiu
10 dB - lot muchy
20 db - tykanie zegarka
30 dB - szept
35 dB - szum tła w dzielnicy mieszkalnej (w nocy)
45 dB - szum tła w dzielnicy mieszkalnej (w dzień)
60 dB - normalna rozmowa
70 dB - hałas w biurze, zwykła restauracja
80 dB - głośna muzyka, koncerty uliczne
90 dB - metro, burza
100 dB - kosiarka
110 db - dyskoteka, koncert rockowy, silnik samochodu przy wyższych obrotach
120 db - młot pneumatyczny w odległości około 1 m, wodospad
130 db - samolot odległy 30m, wybuch
35 dB
Pilot w zestawie
Pilot w zestawie
Dálkovým ovládáním rozumíme systém, který umožňuje řídit funkce přístroje, bez nutnosti být s ním ve fyzickém kontaktu. Můžeme tak ovládat například televizi z křesla, bez nutnosti vstávat pokaždé když si chceme přepnout kanál.
Tak
Obraz w obrazie (PIP)
Obraz w obrazie (PIP)
Je funkce, která umožňuje do rohu hlavního obrazu vložit malý náhledový obrázek, který je z jiného zdroje než hlavní obraz.
Nie
Progresywne skanowanie (PAL) Tak
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany odtwarzacz DVD
Wbudowany odtwarzacz DVD
Nie
3D Tak
Lampa
Jasność (ANSI)
Jasność (ANSI)
Strumień świetlny wskazuje ilości energii świetlnej, która przekazywana jest źródło emitujące w jednostce czasu, biorąc pod uwagę wrażliwość przeciętnego ludzkiego oka dla różnych długości fal światła. Urządzenie jest prześwit. Dla uproszczenia, większa wartość oznacza więcej światła, wyższą wydajność. Nowoczesna technologia LED dostarcza ten sam strumień świetlny krotnie mniejsze zużycie energii w porównaniu do standardowej żarówki, np. 10 W żarówki LED dostarcza ten sam strumień świetlny w postaci żarówek o 60 W.
2200 lumenów
Żywotność lampy (tryb normalny) 3000 h
Żywotność lampy (tryb uśpienia) 4000 h
Moc lampy (tryb normalny) 240 W
Interfejs
Wejście HDMI
Wejście HDMI
HDMI (High Definition Multi-media Interface) pozwala łączyć ze sobą dowolne, zgodne ze standardem, urządzenia audio/wideo takie jak odtwarzacze DVD, Blu-ray, konsole gier, komputery, monitory i telewizory cyfrowe. Dane wideo przesyłane są z wykorzystaniem.
2
DVI-I Nie
D-Sub 15 pin Tak
Port wyświetlacza
Port wyświetlacza
DisplayPort – uniwersalny interfejs cyfrowy (zatwierdzony w maju 2006) opracowany przez VESA (Video Electronics Standards Association). Głównym zamierzeniem nowego standardu jest połączenie komputer-monitor lub komputer-system kina domowego (w tym projekt).
Nie
Wejście Audio
Wejście Audio
Służy do podłączenia sygnału audio pomiędzy urządzeniami multimedialnymi.
Tak
Wejście AV
Wejście AV
Służy do podłączenia sygnału audio i wideo między urządzeniami multimedialnymi.
Tak
Wyjście AV
Wyjście AV
Służy do podłączenia sygnału audio i wideo między urządzeniami multimedialnymi.
Nie
Wejście S-Video
Wejście S-Video
Wejście wykorzystywane do transmisji sygnałów wideo, takich jak odtwarzacz DVD, kamera, telewizor, itp. Jest to jedna z opcji oprócz HDMI, Scart i kabla Cinch.
min. 1
Wyjście S-Video
Wyjście S-Video
Wyjście wykorzystywane do transmisji sygnałów wideo, takich jak odtwarzacz DVD, kamera, telewizor, itp. Jest to jedna z opcji oprócz HDMI, Scart i kabla Cinch.
Nie
USB
USB
USB (Universal Serial Bus) jest to magistrala szeregowa. Nowoczesny sposób na podłączenie urządzeń peryferyjnych do urządzeń multimedialnych. Służy do podłączania drukarek, myszy, klawiatur, joysticków, kamer, modemów itp., ale także do przesyłania danyc.
Tak
Ethernet Nie
Wi-Fi
Wi-Fi
Parametr ten określa, czy urządzenie jest wyposażone w WiFi. Dzięki technologii WiFi możesz połączyć się z internetem praktycznie w każdym miejscu, w domu, w restauracji lub innych miejscach.|W WiFi wyposażone są dziś praktycznie wszystkie laptopy, a tak.
Nie
Wymiary
Szerokość opakowania 46.0 cm
Wysokość opakowania 25.0 cm
Głębokość opakowania 40.0 cm
Waga produktu w opakowaniu 5.9 kg

Predator Z650

Epickie bitwy stały się standardem. Pora na doświadczenia w monumentalnej skali. Gamingowy projektor Predator Z650 dostarczy Ci emocji, o jakich dotąd mogłeś tylko marzyć. Obrazy w jakości Full HD oraz przekątna do 300” przeniosą Cię w samo serce bitwy, a Ty poczujesz się jak admirał stojący na czele armady. Wirtualny świat nigdy nie był tak prawdziwy.

Niestandardowy ekran powitalny

Predator Z650 przywita Cię screenem z ulubionej gry podczas każdego uruchomienia. W środku krwawego starcia wykonaj zrzut ekranu i zapisz go jako niestandardowy ekran powitalny. Ta krótka scena przypomni Ci zwycięskie chwile i nakręci do kolejnego boju.

Wspaniały gaming

Od gamingowego projektora wymagasz wspaniałych efektów wizualnych? Predator Z650 stworzono z myślą o takich zastosowaniach. Tryb Auto analizuje wyświetlane obrazy, poprawiając na bieżąco widoczność, kontrast i kolory. Tryby Dark oraz Bright FPS pozwalają dopasować jasność do scenerii w grze. W mrocznych zaułkach Hitmana, i Assassin’s Creed nie zaskoczy Cię żaden przeciwnik, bo parametry obrazu masz zawsze pod kontrolą.

Graj gdzie chcesz

Zamień niewielki pokój w ogromną arenę walk. Predator Z650 potrzebuje zaledwie 1,5 m, żeby wyświetlić obraz o przekątnej 100”. Łącząc go z WirelessHD-Kit możesz bezprzewodowo i bezstratnie przesyłać obrazy w jakości Full HD. Do tego technologia ColorPurity oraz paleta sRGB, które gwarantują 100% pokrycia kolorów. To prawdziwa uczta dla oczu.

Pełna gama wrażeń

Tak doskonały obraz wymaga odpowiedniej oprawy dźwiękowej. Dlatego Predator X650 wyposażono w dwa głośniki ze wsparciem sygnału DTS Sound. Ten duet rozpieści Twoje uszy potężnymi eksplozjami, chrzęstem gąsienic oraz piskiem opon. Posiadasz sprzęt audio wysokiej klasy? Skorzystaj ze złącza Bluetooth, by przesyłać dźwięk bezprzewodowo wprost do głośników lub słuchawek. Pełna gama wrażeń gwarantowana.

Okazje Małe AGD Duże AGD Telewizory i RTV Komputery i Konsole Foto i kamery Telefony i akcesoria Narzędzia i Ogród
DOM I WNĘTRZE Sport i Turystyka Akcesoria Perfumy i drogeria Zabawki Dla dzieci ZWIERZAKI
Zamówienia telefoniczne 801 000 415
Koszyk 0 szt. za 0 zł