Basen Intex Frame Family III 28273 4,5x2,2x0,84 m bez filtracji

Wodna zabawa dla całej rodziny! Nic nie przewyższa basenu stelażowego INTEX. Prosty w montażu, wytrzymały i na długie lata.

Sprawdź dostępność

Dalsze parametry
Typ basen
Konstrukcja basenu konstrukcja stelażowa
Kształt basenu kwadratowy
Wymiar 4,5 x 2,2 m
Głębokość 0.84 m
Rodzaj filtracji brak
Pojemność wody 7127 l
Wymiary
Szerokość opakowania 37.0 cm
Wysokość opakowania 30.0 cm
Głębokość opakowania 109.0 cm
Waga produktu w opakowaniu 40.0 kg

Ocynkowana i powlekana proszkowo konstrukcja zapewnia wysoką stabilność.
Ochłoda, wesoła zabawa i dobry humor całej rodziny są gwarantowane dzięki temu basenowi o wielkości 450 x 220 x 84 cm.
Zawartość wody wynosi po wypełnieniu do ok. 90% 7.127 l, czas montażu tylko ok. 30 nim.
Grubość folii dna 0,50 mm i ścian 0,56 mm zapewnia wysoką stabilność i bezpieczeństwo.
W celu optymalnej filtracji zalecamy pompy filtrujące INTEX typu ECO (nie dołączono do produktu). Nie tylko zapewnia ona bardzo dobre rezultaty filtrowania, ale także posiada wszelkie konieczne przyłącza.

Dane w skrócie:
INTEX 28273

 • Basen 450 x 220 x 84 cm
 • Zawartość wody przy wypełnieniu 90%: 7.127 l
 • Grubość folii dno 0,50 mm
 • Grubość folii ściana 0,56 mm

Zalety produktu:

 • Mocna i wytrzymała folia basenowa
 • Wysoka stabilność dzięki dodatkowej konstrukcji nośnej
 • Dostępne liczne akcesoria
 • Dobry stosunek ceny do jakości
 • Gwarantowana frajda i dobry humor dla całej rodziny

Wytrzymały materiał i jakość
Dno i ścianki basenów tej serii produkowane są z trzech warstw SUPER-TOUGH. Ten materiał o najwyższej wytrzymałości składa się kanwy poliestrowej i obustronnego, grubego aluminiowanego PCW. SUPER-TOUGH jest odporny na benzynę, oleje i słoną wodę, bardzo wytrzymały na tarcie, uderzenia i promieniowanie słoneczne.

Konstrukcja
W celu uniknięcia korozji konstrukcja w tej serii basenów jest ocynkowana i powlekana proszkowo. Wszystkie kanty są zaokrąglone aby zapobiec ewentualnym skaleczeniom dzieci. Wytrzymałe bolce z tworzywa POM zapewniają pewne i stabilne mocowanie poszczególnych części. Pionowe wsporniki rozmieszczone po obwodzie basenu równomiernie rozprowadzają ciężar.

Opróżnianie i bezpieczeństwo
Baseny te wyposażone są seryjnie w zamykany śrubą wentyl spustowy po zewnętrznej stronie oraz drugi z zamknięciem ciśnieniowym po wewnętrznej stronie folii basenowej. Służy on nie tylko zwiększeniu bezpieczeństwa, chroni też przed niezamierzonym opróżnieniem zbiornika.

Praktyczni pomocnicy
Nie tylko montaż, lecz także demontaż = opróżnianie basenu powinno być proste i nie zajmować dużo czasu. Już w podstawowym wyposażeniu znajduje się urządzenie do spuszczania wody z przyłączem do węża. W tym celu wystarczy odkręcić wentyl i podłączyć wąż ogrodowy. Reszta to już żaden problem.

Przyłącze urządzenia filtrującego
Basen wyposażony jest seryjnie w przyłącza do urządzeń filtrujących INTEX typ ECO. Zalecamy stosowanie tych pomp, gdyż posiadają one konieczne przyłącza, ale również mają bardzo dobrą wydajność, odpowiednią do tego basenu. Aby podłączyć inne modele konieczny jest zakup odpowiednich złączek.

Nasadka na przyłącze pompy filtrującej

 • Czy chcesz użytkować basen bez techniki filtracyjnej?
 • Chcesz wymienić wkład filtrujący?
 • Pompa filtrująca jest w serwisie?

Nie ma problemu! Do zamknięcia przyłącza pompy można użyć nasadki znajdującej się w podstawowym wyposażeniu w zestawie. Aby zamknąć przyłącze należy wcisnąć je w otwór przyłącza pompy po wewnętrznej stronie folii basenowej. Szybko, prosto, wydajnie.

Ważne wskazówki: ten basen nie nadaje się do zabudowy w gruncie. Montaż najlepiej wykonywać w dwie osoby. Przybliżony czas montażu wynosi zależnie od wyposażenia i wielkości od 30 minut (bez przygotowania podłoża wzgl. napełnienia). Wodoszczelność / klasa: W0. EN 16582-1 / EN 16582-3. Warunkiem montażu basenu jest odpowiednio przygotowane miejsce ustawienia. Musi ono być całkiem płaskie i wyrównane w poziomie. Podłoże musi być na tyle stabilne, by unieść ciężar napełnionego basenu, niezależnie od warunków pogodowych. Dodatkowo należy zapewnić możliwość odpływu wody z basenu w taki sposób, by nie wyrządziła ona szkód

Video

Dokumentacja tego produktu

Okazje Małe AGD Duże AGD Telewizory i RTV Komputery i Konsole Foto i kamery Telefony i akcesoria Narzędzia i Ogród
DOM I WNĘTRZE Sport i Turystyka Akcesoria Perfumy i drogeria Zabawki Dla dzieci ZWIERZAKI
Zamówienia telefoniczne 801 000 415
Koszyk 0 szt. za 0 zł