Aparat cyfrowy Nikon Coolpix W100 BACKPACK KIT (VQA013K001) Żółty

zniżka 16%
  • Vedlejší obrázek 6
  • Vedlejší obrázek
  • Vedlejší obrázek 2
  • Vedlejší obrázek 3
  • Vedlejší obrázek 4
  • Vedlejší obrázek 5

Błyskawicznie dziel się wakacyjnymi emocjami dzięki wodoszczelnemu aparatowi COOLPIX W100.

Nasza cena z Vat: 581

472 zł bez VAT

Sprawdź dostępność

Partnumber VQA013K001
Informacje ogólne
Rodzaj aparatu fotograficznego
Rodzaj aparatu fotograficznego
Digitální fotoaparáty můžeme podle konstrukce rozdělit na kompaktní, kompaktní s výměnným objektivem, zrcadlovky (DSLR) a elektronické (nepravé) zrcadlovky (SLR-like).
kompakt
OUTDOOR Tak
Menu w języku polskim Tak
Materiał obudowy plastik
Gwint statywu Tak
Sensor
Typ czujnika
Typ czujnika
Czujnik obrazu jest urządzeniem, które konwertuje obraz na sygnał elektroniczny. Stosowany jest głównie w aparatach cyfrowych i innych urządzeniach do przetwarzania obrazu.
CMOS
Lczba punktów efektywnych (foto)
Lczba punktów efektywnych (foto)
Je počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Ovlivňuje kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí - čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie.
13 Mpix
Obiektyw
Zoom optyczny
Zoom optyczny
Zoom je jeden z parametrů objektivu, jež značí schopnost objektivu přibližovat. Zoom lze též nahrazovat digitálně na úkor kvality obrazu. Přeneseně se také slovem zoom nazývají objektivy s proměnnou ohniskovou vzdáleností (jinak též transfokátor, pankratický objektiv). Pomocí jediného objektivu lze přecházet např. ze širokoúhlého snímku na snímek teleobjektivem. Zoom je charakterizován jako poměr nejdelší možné ohniskové vzdálenosti objektivu ku té nejkratší možné.

Optický zoom je změna ohniskové vzdálenosti objektivu provedená na základě posunování čoček uvnitř objektivu.
3 x
Zoom cyfrowy
Zoom cyfrowy
Zoom cyfrowy - cyfrowa symulacja zmiany ogniskowej, odbywa się poprzez rozciągnięcie wycinka obrazu do rozmiarów obrazu początkowego. Za pomocą zoomu cyfrowego można powiększyć obraz ponad możliwości układu optycznego. Wadą cyfrowego zoomu jest pogarszani.
6 x
Min odległość ogniskowa (35mm equiv))
Min odległość ogniskowa (35mm equiv))
Hodnota ohniska udává, jak daleko za vstupním členem je složen výsledek obrazového bodu ležícího před objektivem. Čím kratší ohnisko, tím je záběr otevřenější a méně detailní. Krátkou ohniskovou vzdáleností se tak fotí například rozsáhlé krajinné scenérie.
30 mm
Max odległość ogniskowa (35mm equiv))
Max odległość ogniskowa (35mm equiv))
Hodnota ohniska udává, jak daleko za vstupním členem objektivu je složen výsledek obrazového bodu ležícího před objektivem. Dlouhou ohniskovou vzdáleností se tak fotí detailní záběry.
90 mm
Stabilizator optyczny
Stabilizator optyczny
Je mechanismus použitý v digitálních fotoaparátech a videokamerách, který stabilizuje nahrávaný obraz.
Nie
Otwór przysłony (f)
Otwór przysłony (f)
Světelnost objektivu je vyjádření kolik světla je objektiv schopný využít při fotografování pro vykreslení foceného objektu.
3,3 - 5,9
Wyświetlacz i wizjer
Rodzaj wizjera
Rodzaj wizjera
Hledáček zobrazuje stejný obraz, jaký zmáčknutím spouště vyfotíte. V případě optického hledáčku je obraz z objektivu přenesen soustavou hranolů, zrcadel a čoček. Elektronický hledáček pak tvoří malý displej, na který je přenášen obraz digitálně.
displej
Rozmiar LCD
Rozmiar LCD
Rozmiar ekranu LCD aparatu w mm.
6.7 cm
Rozdzielczość LCD
Rozdzielczość LCD
Vyjadřeje rozlišení zadního displeje přístroje.
230000 pix
Regulowany wyświetlacz
Regulowany wyświetlacz
Umožňují natočení, vyklopení zadního displeje, tak aby jste stále měli přehled o tom co fotíte, ikdyž například máte fotoaparát nad úrovní očí.
nie
Pamięci
Czytnik kart Tak
Interfejs
GPS
GPS
Globální polohovací systém, zkráceně GPS. Určí polohu přístroje s přesností do 10m.
Nie
Wi-Fi
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jestli je WiFI jako volitelné příslušenství.

Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Tak
Nagrywanie wideo
Max. Rozdzielczość wideo
Max. Rozdzielczość wideo
Rozdzielczość i liczba punktów (pikseli), który będzie zawierał nagrania wideo w jednej ramce. Im więcej pikseli (wyższa rozdzielczość), jakość obrazu jest lepsza, a także wielkość danych wideo powyżej.
1920x1080 pix
Kolor
Kolor
Kolor
Wyraża kolor produktu, pokazy kolorów w zależności od produktu kolor przeważający / dominujący.
bursztyn
Dalsze parametry
Rodzaj baterii
Rodzaj baterii
Napětí, laicky řečeno, udává sílu baterie. Pokud kapacita baterie značí, jak dlouho baterie může pracovat, pak napětí symbolizuje, jak velkou námahu zvládne.
Li-Ion akumulator
Wymiary
Szerokość produktu 10.9 cm
Wysokość produktu 6.7 cm
Głębokość produktu 3.8 cm
Waga produktu 0.2 kg
Szerokość opakowania 14.0 cm
Wysokość opakowania 10.0 cm
Głębokość opakowania 17.0 cm
Waga produktu w opakowaniu 0.8 kg

Możesz go zabrać nawet na głębokość 10 m pod wodą1, a do tego jest pyłoszczelny1 oraz odporny na upadek2 z wysokości do 1,8 m i temperaturę do -10°C. To niezwykle wytrzymały i niezawodny aparat do użytku na co dzień.

Podczas fotografowania lub nagrywania filmów w rozdzielczości Full HD z dźwiękiem stereo zdjęcia są automatycznie przesyłane za pomocą technologii SnapBridge do urządzenia inteligentnego, co ułatwia ich udostępnianie i przechowywanie. Dzięki jednofunkcyjnym przyciskom i nieskomplikowanemu interfejsowi aparat jest łatwy w obsłudze. Ma nawet specjalne menu dla dzieci.

Aparat COOLPIX W100 o rozdzielczości 13,2 mln pikseli to łatwość robienia zdjęć dostępna dla każdego.

WYSOKA TRWAŁOŚĆ
Ten aparat zniesie naprawdę wiele. Jest wodoszczelny1 do głębokości maksymalnie 10 m i odporny na upadki2 z wysokości 1,8 m, dzięki czemu nie musisz się martwić, że upuszczenie go na twardą powierzchnię lub do basenu spowoduje jego uszkodzenie. Ponadto jest mrozoodporny do -10°C i pyłoszczelny1, więc możesz bez obaw zabrać go w każde miejsce. Aparat ten pozwala każdemu czerpać radość z fotografii.

ŁATWE UDOSTĘPNIANIE ZDJĘĆ DZIĘKI APLIKACJI SNAPBRIDGE
SnapBridge i wysokiej jakości zdjęcia wykonane aparatem Nikon nadadzą kolorytu sieciom społecznościowym w ciągu kilku sekund. Funkcja wykorzystuje technologię Bluetooth® Low Energy (BLE), utrzymując stałe połączenie o niskim poborze energii między aparatem a nawet pięcioma urządzeniami inteligentnymi. W trakcie fotografowania zdjęcia można automatycznie przesyłać do telefonu lub tabletu. Wystarczy wziąć urządzenie inteligentne do ręki, a zdjęcia już tam będą: synchronizowane podczas fotografowania zdjęcia są natychmiast przekadrowywane do rozmiaru ułatwiającego ich przeglądanie i edytowanie w ulubionej aplikacji, a także szybkie przesyłanie do portali społecznościowych. Jeżeli nie chcemy automatycznie synchronizować każdego zdjęcia, proste elementy sterowania umożliwiają manualną synchronizację konkretnych zdjęć, przesyłanie zdjęć w wyższych rozdzielczościach oraz synchronizację filmów.
Korzystanie z aplikacji SnapBridge na urządzenia z systemem iOS może wymagać wcześniejszego zaktualizowania oprogramowania sprzętowego aparatu.

NAGRYWANIE FILMÓW W ROZDZIELCZOŚCI FULL HD Wystarczy nacisnąć przycisk, by nagrać doskonały film z rodziną i znajomymi. Naciśnięcie specjalnego przycisku nagrywania filmów powoduje rozpoczęcie rejestrowania obrazu w rozdzielczości Full HD 1080p z dźwiękiem stereo. Możesz zawsze utrwalić na filmie wszystkie ważne chwile, a system elektronicznej redukcji drgań zadba o płynność obrazu. Użycie efektu miniatury sprawi, że sfilmowane obiekty będą wydawały się dużo mniejsze niż w rzeczywistości, a opcjonalny kabel HDMI umożliwi wyświetlenie obrazu na telewizorze HD. Wysokiej jakości filmy, na których uwieczniono ważne chwile lub sceny z podróży, doskonale nadają się do udostępnienia w sieciach społecznościowych.

WYSOKA JAKOŚĆ ZDJĘĆ ZA KAŻDYM RAZEM Gwarantujący niezwykłą czystość obrazu obiektyw NIKKOR i matryca CMOS o rozdzielczości 13,2 mln pikseli pozwolą zapomnieć o ziarnistych zdjęciach i przegapionych momentach. Obiektyw NIKKOR z 3-krotnym zoomem optycznym i 6-krotnym zoomem cyfrowym Dynamic Fine Zoom3 pozwala zbliżyć się do fotografowanego obiektu i z łatwością uchwycić radosne chwile czy zabawne miny. Dzięki gwarantowanej wysokiej jakości obrazu możesz z dumą udostępniać wykonane zdjęcia i filmy.

ŁATWA I INTUICYJNA OBSŁUGA Ostatnią rzeczą, o której użytkownik chce myśleć, gdy dzieje się coś ciekawego, jest sposób obsługi aparatu. Model COOLPIX W100 rozwiązuje ten problem. Cztery specjalne przyciski zapewniają bezpośredni dostęp do menu, a dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi znalezienie potrzebnej funkcji nie stanowi żadnego problemu. Przyciski są duże i łatwe w obsłudze dla osób o małych dłoniach, dzięki czemu użytkownicy w każdym wieku mogą wygodnie wykonywać zdjęcia. Po wybraniu trybu Łatwa automatyka aparat samodzielnie dobierze optymalne ustawienia, tak aby każde zdjęcie wyglądało doskonale. Duży monitor LCD o rozdzielczości 230 tys. punktów i przekątnej 6,7 cm (2,7 cala) ułatwia kadrowanie, a powłoka przeciwodblaskowa i funkcja dostosowywania jasności gwarantują doskonałą widoczność w każdych warunkach – nawet przy słabym oświetleniu i w pełnym słońcu. Gniazdo mikro USB pozwala szybko naładować akumulator, by aparat był zawsze gotowy do uwieczniania idealnych chwil.

FUNKCJE DLA WSZYSTKICH CZŁONKÓW RODZINY Dzięki dostępnej w aparacie COOLPIX W100 funkcji Odmiany menu, która umożliwia wybór menu odpowiednio dostosowanych dla dorosłych lub dla dzieci, nawet najmłodsi użytkownicy mogą z łatwością czerpać radość z fotografii. W menu dla dzieci wygląd barwnych ekranów powitalnych zmienia się w zależności od pory dnia. Radość z fotografowania dodatkowo zwiększają witające dzieci postacie, a wykonane zdjęcia młodzi użytkownicy mogą także ubarwić za pomocą kreskówkowych efektów i uroczych symboli, takich jak serca lub gwiazdki. Aparat jest dostępny w wielu wyrazistych kolorach, dzięki czemu można łatwo podkreślić swój styl.

UWOLNIJ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ DZIĘKI SPECJALNYM EFEKTOM Spraw, aby Twoje zdjęcia były wyjątkowe, dzięki szerokiej gamie efektów – od efektu Wyróżnij kolor, który pozwala zachować wybrany kolor na czarno-białym zdjęciu, po efekty Rybie oko i Aparat zabawkowy. Funkcja Retusz upiększający pozwala poprawić wygląd osób uwiecznionych na zdjęciach – do wyboru są takie opcje jak Tusz do rzęs, Wybielanie zębów czy Szminka. Można nawet uzyskać na zdjęciach smugi światła za pomocą trybu Wielokrotna ekspozycja (jasno) lub przygotować pokaz slajdów z dźwiękiem – bezpośrednio w aparacie. Teraz wszystkie Twoje zdjęcia będą wyglądać znakomicie!

ŁATWE WYKONYWANIE DOSKONAŁYCH PORTRETÓW Dzięki systemowi Portret inteligentny można łatwo wykonać doskonałe zdjęcia portretowe rodziny lub znajomych. Jego użycie powoduje aktywację takich funkcji jak AF z priorytetem twarzy, która automatycznie wykrywa obecność twarzy w kadrze i ustawia na nią ostrość. Nawet jeśli fotografowana osoba przesunie się lub kompozycja zdjęcia zostanie zmieniona, ostrość nadal będzie ustawiona na twarz. W trybie Uśmiech migawka jest wyzwalana automatycznie, gdy fotografowana osoba się uśmiechnie, a funkcja Uwaga: mrugnięcie natychmiast ostrzega użytkownika, jeśli fotografowana osoba mrugnęła, dzięki czemu można od razu zrobić kolejne zdjęcie. Funkcja Kadrowanie twarzy pod wodą automatycznie wykonuje zdjęcia po wykryciu twarzy, co eliminuje konieczność zanurzania się podczas fotografowania z brzegu basenu lub plaży.

NIEZAWODNE USTAWIANIE OSTROŚCI Funkcja AF z wyszukiwaniem celu (w trybie automatycznym) gwarantuje wyraźne zdjęcia za każdym razem. Funkcja ta dokładnie rozpoznaje, który obiekt jest fotografowany, i automatycznie ustawia na niego ostrość po skomponowaniu kadru. Pole ostrości jest wyświetlane na monitorze przed naciśnięciem spustu migawki, dzięki czemu wiadomo, na który obiekt zostanie ustawiona ostrość. W przypadku ludzi ostrość jest ustawiana na twarz.

Typ - Kompaktowy aparat cyfrowy

Rozdzielczość - 13,2 miliona (proces przetwarzania obrazu może zmniejszyć rozdzielczość zdjęcia)

Matryca - Matryca CMOS o przekątnej 1/3,1 cala, całkowita liczba pikseli: około 14,17 mln

Obiektyw/Soczewka - Obiektyw NIKKOR z 3-krotnym zoomem optycznym

Ogniskowa/Zakres ogniskowych - 4,1–12,3 mm (kąt widzenia odpowiada zakresowi ogniskowych 30–90 mm w formacie małoobrazkowym)

Otwór względny - f/3,3 do 5,9

Konstrukcja optyczna - 6 soczewek w 5 grupach

Powiększenie - Maksymalnie 4× (kąt widzenia odpowiadający obiektywowi o ogniskowej około 360 mm w formacie małoobrazkowym)

Redukcja drgań - Elektroniczna redukcja drgań (filmy)

Redukcja poruszenia w ruchu - Elektroniczna redukcja drgań (zdjęcia)

Autofokus - AF z detekcją kontrastu

Zakres ostrości - [W]: około 5 cm do nieskończoności, [T]: około 50 cm do nieskończoności; w trybach Zbliżenie, Żywność, Pod wodą, Odbicie lustrzane, Dodaj efekt bąbelkowy, Dodaj efekt neonu, Dodaj efekt kreskówki, Miękki obraz, Efekt miniatury, Film z efektem miniatury i Wyróżnij kolor: około 5 cm (przy ustawieniu szerokokątnym) do nieskończoności (wszystkie odległości mierzone od szybki ochronnej)

Tryb pól AF - Środkowe, wykrywanie twarzy, AF z wyszukiwaniem celu

Monitor - Wyświetlacz LCD o przekątnej 6,7 cm, około 230 000 punktów, typu TFT, z powłoką przeciwodblaskową i 5-stopniową regulacją jasności

Pokrycie kadru - Około 96% w poziomie i w pionie (w porównaniu do rzeczywistego obrazu)

Pokrycie kadru (odtwarzanie) - Około 100% w poziomie i w pionie (w porównaniu do rzeczywistego obrazu)

Zapis danych - Karty pamięci SD, SDHC, SDXC, pamięć wewnętrzna (ok. 22 MB)

System plików - Zgodny ze standardami DCF i Exif 2.3

Format zapisywanych plików - Zdjęcia: JPEG, wiadomości głosowe: WAV, filmy: MP4 (wideo: H.264/MPEG-4 AVC, audio: stereo AAC)

Wielkość obrazu (w pikselach) - 13 mln pikseli [4160 x 3120], 4 mln pikseli [2272 x 1704], 2 mln pikseli [1600 x 1200]

Czułość ISO - Od 125 do 1600

Pomiar ekspozycji - Matrycowy, centralnie ważony (mniejszy niż 2-krotny zoom cyfrowy), punktowy (co najmniej 2-krotny zoom cyfrowy)

Sterowanie ekspozycją - Automatyka programowa i kompensacja ekspozycji (od -2,0 do +2,0 EV w krokach co 1 EV)

Typ migawki - Mechaniczna i elektroniczna CMOS

Czasy otwarcia migawki - od 1/2000 do 1 s, 25 s (dla opcji Dodaj smugi światła w menu Wybierz styl wybrane jest ustawienie Nocne niebo)

Samowyzwalacz - 10 s, wyzwalanie uśmiechem 5 s (wyzwalacz autoportretu)

Przysłona - Elektronicznie sterowany filtr ND (-2 AV)

Zakres przysłon - 2 pozycje (f/3,3 i f/6,6 [W])

Wbudowana lampa błyskowa - Tak

Zasięg błysku (przybliżony) - [W]: od 0,3 do 3,1 m, [T]: od 0,6 do 1,7 m

Sterowanie błyskiem - Błysk automatyczny TTL z przedbłyskami monitorującymi

USB - Złącze mikro USB, interfejs Hi-Speed USB (nie należy używać żadnego kabla USB poza UC-E21), obsługa standardu wydruku bezpośredniego (PictBridge)

Wyjście HDMI - Złącze mikro HDMI (typ D)

Standardy Wi-Fi (bezprzewodowy LAN) - IEEE 802.11b/g (standardowy protokół bezprzewodowych sieci LAN)

Częstotliwość działania Wi-Fi (bezprzewodowy LAN) - Od 2412 do 2462 MHz (kanały od 1 do 11)

Bezpieczeństwo Wi-Fi (bezprzewodowy LAN) - system otwarty, WPA2-PSK

Standardy Bluetooth - Specyfikacja Bluetooth – wersja 4.1

Wodoszczelność - Odpowiednik odporności klasy 8 (IPX8) JIS/IEC (w teście przeprowadzonym przez firmę Nikon). Możliwość wykonywania zdjęć pod wodą – do głębokości 10 m, przez 60 minut.

Pyłoszczelność - Odpowiednik odporności klasy 6 (IP6X) JIS/IEC (w teście przeprowadzonym przez firmę Nikon)

Wstrząsoodporność - Potwierdzona w warunkach testowych1 zgodnie z normą testową MIL-STD 810F (metoda 516.5: odporność na wstrząsy)

Języki menu - Angielski, arabski, bengalski, bułgarski, chiński (tradycyjny i uproszczony), czeski, duński, fiński, francuski, grecki, hindi, hiszpański, holenderski, indonezyjski, japoński, koreański, marathi, niemiecki, norweski, perski, polski, portugalski (europejski i brazylijski), rosyjski, rumuński, serbski, szwedzki, tajski, tamilski, telugu, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski

Źródła zasilania - Akumulator jonowo-litowy EN-EL19 (dołączony), zasilacz sieciowy EH-62G (dostępny osobno)

Czas ładowania - Około 1 godz. 40 min (w przypadku użycia ładowarki EH-73P/EH-73PCH do naładowania całkowicie rozładowanego akumulatora)

Wydajność zasilania - Około 220 zdjęć przy zastosowaniu akumulatora EN-EL19

Wydajność zasilania dla filmów - Około 1 godz. 30 min przy zastosowaniu akumulatora EN-EL193

Gniazdo statywowe - 1/4 (ISO 1222)

Wymiary (S x W x G) - Około 109,5 × 67,0 × 38,0 mm (bez części wystających)

Masa - Około 177 g (z akumulatorem i kartą pamięci)

Zakres dozwolonych temperatur - od -10°C do 40°C (użycie na lądzie); od 0°C do 40°C (użycie pod wodą)

Zakres dozwolonej wilgotności - Do 85% (bez kondensacji)

Dostarczane akcesoria - Pasek aparatu, akumulator jonowo-litowy EN-EL19, ładowarka EH-73P4, kabel USB UC-E21, szczoteczka

Dokumentacja tego produktu

Okazje Małe AGD Duże AGD Telewizory i RTV Komputery i Konsole Foto i kamery Telefony i akcesoria Narzędzia i Ogród
DOM I WNĘTRZE Sport i Turystyka Akcesoria Perfumy i drogeria Zabawki Dla dzieci ZWIERZAKI
Zamówienia telefoniczne 801 000 415
Koszyk 0 szt. za 0 zł